Szukasz rozwiązania do PLI-CBD2 dla Twojego przedsiębiorstwa?

Reprezentujesz przedsiębiorstwo telekomunikacyjne?

Zgodnie z wymogami prawa telekomunikacyjnego operatorzy zobowiązani są do dostosowania swoich systemów informatycznych do współpracy z Urzędem Komunikacji Elektronicznej w zakresie procesu przenoszenia numerów na wdrażanej przez regulatora platformie informatycznej PLI-CBD2.

Szukasz jak efektywnie zapewnić zgodność z PLI-CBD2?

PLI-CBD2 ma umożliwić przeniesienie numeru w ciągu 24 godzin. W przypadku wyportowania numeru operator dawca ma 4 godziny na reakcję.

Potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania do integracji z PLI-CBD2?

Rozwiązanie Teleport firmy JAVEO do integracji z platformą PLI-CBD2 zotało wdrożone u operatorów różnej wielkości i jest używane produkcyjnie. Niewątpliwymi zaletami naszego rozwiązania jest możliwość obsługi wielu operatorów na jednej instancji aplikacji oraz dość niskie wymagania sprzętowe.

Szukasz rozwiązania dla PLI-CBD1?

Operatorzy telekomunikacyjni chcieliby rozwiązać problem integracji zarówno z PLI-CBD1 jak i PLI-CBD2. Większość operatorów traktuje PLI-CBD1 jako dane lokalizacyjne, które teraz obsługiwane są tylko przez PLI-CBD2.Tak więc pojawiające się hasła PLI-CBD, PLI-CBD1 i PLI-CBD2 są rozwiązane w ramach PLI-CBD2, która jest zaimplementowana w aplikacji Teleport.

Postaw na gotowe rozwiązanie: Teleport

Dostępne

Wybierając Teleport od JAVEO inwestujesz w gotowe rozwiązanie. Minimalizujesz wysiłek przedsiębiorstwa w zapewnienie zgodności z PLI-CBD2.

Elastyczne

Architektura rozwiązania zapewnia domyślne mechanizmy interakcji z systemami operatora jak i zapewnia łatwe dostosowanie ich w razie potrzeby.

Solidne

Konsola biznesowa zapewnia pełną kontrolę operacyjną nad procesami.
Bezpieczeństwo i niezawodność jest zapewnione m.in. przez separację modułu integrującego z PLI-CBD2 jak i wysoką dostępność oraz redundancję aplikacji.

Dowiedz się więcej lub wyślij zapytanie ofertowe!